اخبار
 • با عجایب ایران آشنا شوید (بخش اول)

  با عجایب ایران آشنا شوید (بخش اول)

  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
  صنعت گردشگری در ایران از ظرفیت‌های بسیار بالایی برای رشد و توسعه برخوردار است. بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، ایران رتبه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و رتبه پنجم جاذبه‌های طبیعی را در جهان دارا است.
 • انواع اتاق ها در هتل

  انواع اتاق ها در هتل

  ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
  یک هتل می تواند از انواع مختلفی از اتاق ها با ویژگی های خاص خود تشکیل شده باشد. نیازهای مسافران با سلیقه های گوناگون باعث ایجاد انواع متفاوتی از اتاق های هتل شده است؛ با ما همراه باشید تا انواع اتاق های هتل و ویژگی های هریک را بشناسید.


 • ستاره دار شدن هتل ها بر چه اساسی است؟

  ستاره دار شدن هتل ها بر چه اساسی است؟

  ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
  شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که ستاره دار شدن هتل ها بر چه اساسی است؟ هتل ها بر اساس کیفیتی که دارند درجه بندی می شوند؛ این کیفیت بر اساس مشخصه هایی نظیر خدمات رستوران هتل، تفریحات‏، چشم انداز اتاق ها، امکانات و سایز اتاق ها، داشتن اسپا و خدمات ورزشی، موقعیت مکانی و موارد این چنینی ارزیابی می شود.
  اما لازم است بدانیم این رتبه‌بندی‌ها مبنای واحدی در سراسر دنیا ندارند و تعداد ستاره‌ها بر مبنای معیارهای متفاوتی داده می‌شود. با ما همراه باشید تا به بررسی دقیق‌تر این موضوع بپردازیم.
 • انواع هتل ها بر اساس استانداردهای جهانی

  انواع هتل ها بر اساس استانداردهای جهانی

  ۲۵ فروردین ۱۳۹۸
  اکثر گردشگران وقتی صحبت از هتل می شود تصویر یک ساختمان شیک، بزرگ و لوکس به ذهنشان می آید و هتل ها را فقط با تعداد ستاره هایشان می شناسند و کمتر در مورد نوع هتلی که در حال رزرو کردن آن هستند اطلاعات دارند.
  در زیر به برخی از رایج ترین انواع هتل ها بر اساس استانداردهای جهانی اشاره شده است تا شما با اطلاعات کامل تری نسبت به انتخاب هتل خود اقدام نمایید. با ما همراه باشید:
 • همه چیز در مورد تریپ ادوایزر | TripAdvisor

  همه چیز در مورد تریپ ادوایزر | TripAdvisor

  ۱۶ فروردین ۱۳۹۸
  تریپ ادوایزر (TripAdvisor) یک وب سایت و اپلیکیشن با محتوای گردشگری است که در آن اطلاعات جامعی از هتل‌ها، رستوران‌ها، اقامت گاه های مختلف در همه جای جهان و هر چیزی که در رابطه با گردشگری و سفر است، موجود می باشد.

ایران - مشهد مقدس
میدان بیت المقدس- هتل مشهد

تلفن تماس : ۰۵۱۳۲۲۲۲۶۶۶

تلفکس : ۰۵۱۳۲۲۲۶۷۶۷

ایمیل : contact@mashhad-hotel.com

logo-samandehi

Mashhad Hotel ,Ab square
Mashhad, Iran

Phone : +985132222666

Fax : +985132226767

Email : contact@mashhad-hotel.com