اخبار

همه چیز در مورد تریپ ادوایزر | TripAdvisor

به اشتراک گذاری
Facebooktwittergoogle_plus

تریپ ادوایزر (TripAdvisor) یک وب سایت  و اپلیکیشن با محتوای گردشگری است که در آن  اطلاعات جامعی از هتل‌ها، رستوران‌ها، اقامت گاه های مختلف در همه جای جهان و هر چیزی که در رابطه با گردشگری و سفر است، موجود می باشد.

 

01tripadvisor

در این اپلیکیشن و وب سایت شما می توانید نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از یک اقامتگاه بوم گردی، هتل، رستوران و … ثبت کنید و تجربه بصری و نظری خود را در مورد آن مکان با تمام دنیا به اشتراک بگذارید. مثلا وقتی در رستورانی در ترکیه غذا خوردید یا در هتلی در مشهد اقامت داشتید، می توانید تمامی تجربیات خود را از رستوران و هتل مورد نظر در تریپ ادوایزر وارد نمایید.

 

TripAdvisor-for-iPad

تاریخچه تریپ ادوایزر :

استیو کافر به همراه همسرش کارولین تصمیم گرفتند به مکزیک سفر کنند. طبق معمول در اینترنت شروع به جستجو در مورد هتل های مقصد، مکان های دیدنی، رستوران ها و … کردند. اما همه عکس ها مشابه و نظرات مثل هم اغلب از یک سایت کپی شده و هیچ اطلاعات مفیدی از مقصد مورد نظر آن ها درج نشده بود.

این اتفاق باعث شد کارولین به فکر تاسیس سایتی بیفتد که مسافران بتوانند بدون هیچ قصد و غرضی نظراتشان را درباره‌ی سفر، هتل، رستوران، جاذبه‌های طبیعی و تاریخی و به طور کلی هر آنچه که مرتبط با سفر و گردشگری هست، بیان کنند.

12345

نماد تریپ ادوایزر : جغد چشم رنگی! :

شاید در مدت اقامت‌تان در هتل، هتل آپارتمان، مسافرخانه یا رستوران ها با عکس یک جفت چشم جغد روبرو شده باشید. وقتی این علامت را در آن مکان دیدید، پس مطمئن باشید که این مکان در سایت تریپ ادوایزر ثبت شده و کاربران زیادی درباره‌ی آن نظر داده‌اند. جغد همیشه در قصه‌ها نمادی از دانایی و خرد است و این شرکت با انتخاب این حیوان به کاربرانش این اطمینان را می‌دهد که همه چیز با دقت زیر نظر است. از طرف دیگر این جغد دو چشم رنگی دارد، یکی سبز و دیگری قرمز. رنگ سبز به مسافران می‌گوید کجا بروند و رنگ قرمز هم به آن‌ها می‌گوید کجا پا نگذارند.

تریپ ادوایزر چه قسمت هایی دارد؟ :

تقریبا هر اطلاعاتی راجع به گردشگری، مکان های تاریخی، توریستی، مذهبی، مکان های دیدنی و عجیب و غریب و هر آنچه فکرش را بکنید در مورد مقصد سفر شما دارد. از رزرو هتل و هاستل گرفته تا دسترسی به نظرات و کامنت ها راجع به هر مجموعه گردشگری. یکی از قسمت های بسیار پرطرفدار سایت بخش review سایت است که در آن کاربران بدون غرض ورزی نسبت به هر مکانی، نقد و توصیه های خود و تجربه های مختلف از آن مکان را نوشته اند. یرای دسترسی به این بخش کافی ست نام آن مکان را در تریپ ادوایزر سرچ کنید تا بتوانید به معرفی کامل آن مجموعه، نظرات و انتقادات و … دسترسی داشته باشید.

fff

هتل مشهد در Tripadvisor‌ :

هتل چهار ستاره مشهد نیز مانند سایر هتل های بین المللی در این وب سایت دارای اکانت رسمی بوده که مسافرین گرامی می توانند نظرات، انتقادات و پیشنهادات و تجربه های سفر خود به مشهد و این هتل را برای سایر کاربران به اشتراک بگذارند. هتل مشهد به طور منظم و پیوسته با پیگیری نظرات شما در این وب سایت در راستای رعایت حقوق مشتریان خود، سعی دارد تا خدمات شایسته ای را به شما عزیزان ارائه دهد.

Mashadhoteltripadvisor

ایران - مشهد مقدس
میدان بیت المقدس- هتل مشهد

تلفن تماس : ۰۵۱۳۲۲۲۲۶۶۶

تلفکس : ۰۵۱۳۲۲۲۶۷۶۷

ایمیل : contact@mashhad-hotel.com

logo-samandehi

Mashhad Hotel ,Ab square
Mashhad, Iran

Phone : +985132222666

Fax : +985132226767

Email : contact@mashhad-hotel.com